Informuojame, kad SAUSIO 9 - 19 d. atostogausime, todėl visi tuo laikotarpiu padaryti užsakymai bus išsiųsti sausio 21 d. Atsiprašome už nepatogumus, bet atostogų nori visi :)

Apie mus

 

Mielos mamytės ir tėveliai, labai smagu, kad užsukote į mūsų vaikiškų rūbelių internetinę parduotuvę “SMILTĖ”.

 

Tik ištikimiausių nuolatinių klientų paskatinti atidarėme savo kertelę elektroninėje erdvėje. Nuo šiol čia galėsite išsirinkti ir nusipirkti rūbelių neišėję iš namų. Net nepakilę iš patogaus krėslo.

 

Formuodami mūsų virtualios parduotuvės “SmilteVaikams.lt” asortimentą stengsimės nenuskriausti nei pačių mažiausiųjų, nei vyresniųjų. Mūsų tikslas – padaryti viską, kad prekių kaina visiškai atitiktų jų kokybę. Tuo vadovaujamės nuo pirmosios dienos vaikiškų rūbelių versle.

Pagrindiniai ir patys svarbiausi vertintojai būsite JŪS. Labai prašome ir kviečiame - bendraukime visais įmanomais kanalais: elektroniniu paštu, telefonu, “Facebooke” paskyroje, “Skype” pagalba. Išsakykite savo nuomonę, klauskite, konsultuokitės. Jeigu JŪS, mūsų klientai, būsite patenkinti – žinosime, kad kiekvieną dieną dirbame ir stengiamės ne veltui, o sulaukę konstruktyvios kritikos taisysime savo klaidas.

Užsisakę naujienlaiškį, pirmieji sužinosite apie atvykusias naujas prekes, vykdomas akcijas, geriausius pasiūlymus bei nuolaidas.

Nepamirškite aplankyti mūsų parduotuvių ir penkiuose Lietuvos miestuose:

Alytuje             -  PC “Maxima” (Santaikos g. 34);

Anykščiuose    –  PC “Norfa” (Vilniaus g. 22);

Kaišiadoryse    -- PC “Jolanda” (Gedimino g. 62);

Ukmergėje        – PC “Eifelis” (Dūkstynos km.).

Kaune              - PC "SAVAS" ( Savanorių pr. 346 )

 

Tikimės abipusio malonaus bendravimo ir gerų emocijų  !

© 2013 Smiltevaikams.lt Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@smiltevaikams.lt, telefonas: +370 (650) 98311.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau