Informuojame, kad SAUSIO 9 - 19 d. atostogausime, todėl visi tuo laikotarpiu padaryti užsakymai bus išsiųsti sausio 21 d. Atsiprašome už nepatogumus, bet atostogų nori visi :)

Prekių grąžinimas

Grąžinti ar pakeisti nepatikusias ar nekokybiškas prekes Jūs galite per 14 dienų!

Norėdami atlikti grąžinimą/ keitimą informuokite mus el.paštu  ir užpildykite prekės  grąžinimo/ keitimo  formą  https://www.smiltevaikams.lt/index.php?route=account/return/insert, nurodydami  prekės priežastį  dėl ko norite grąžinti/keisti prekę .

Pinigai už grąžintą prekę Jums grąžinami  ne vėliau, kaip per 14 darbo dienų nuo tos dienos kai grąžintina prekė ir grąžinimo forma pasiekė mus. Pinigai pervedami į Jūsų mokėjimo sąskaitą, iš kurios darėte mokėjimo pavedimą už prekę ir atskirai informuojame Jus apie apmokėjimo įvykdymą.

PASTABA: grąžinsime ar pakeisime tik prekės kainą atitinkančią sumą be siuntimo išlaidų , įvertinę prekės būklę ir nustatę kad ji nauja.

© 2013 Smiltevaikams.lt Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@smiltevaikams.lt, telefonas: +370 (650) 98311.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau